WhatsApp Canlı Destek Hemen Ara İntagram'danTakip Et

Benim Banyom

Banyo Yenileme Sonrası Kendinizi Rahat ve Huzurlu Hissedebileceğiniz Bir Duş Ortamının Değeri Paha Biçilemez.

image

Banyomu Seviyorum Çünkü;

Biliyoruz banyonuzu seviyorsunuz çünkü; "Banyo Yenileme Sonrası Kendinizi Rahat ve Huzurlu Hissedebileceğiniz Bir Duş Ortamının Değeri Paha Biçilemez."

Banyo, evin en sık kullanılan alanlarında biri gibi gözükmese de kendimizi rahatlamak için en çok kullandığımız kısımdır. Yorucu bir günün bütün stresini üzerimizden atmak için kullandığımız alandır. Bu nedenle banyo yenileme için yapacağınız masraf size mutlaka geri dönecektir.

Banyo Yenilemek Çok Kolay

  • Hayal Edin
  • Bütçenizi Ayarlayın
  • Biz Tasarlayalım

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Banyo tadilatından öncelikle korkmayın. Herşey planlamalara göre ilerler. Öncelik banyonuzun alanına ve isteklerinize göre en iyi kullanışlı hale getirmek için tasarlanmalıdır. Sonraki aşama hangi ürün, model ve renklere karar verilmelidir. Tadilat aşamasını birkaç grup ile kısaca anlatabiliriz.

  • 1. Model ve Ürün Seçimleri
  • 2. Söküm ve Kırım
  • 3. Alt Yapı Yenileme
  • 4. Üst Yapı Seramik ve İzolasyon
  • 5. Ürünlerin Montaj Uygulama
  • 6. Test Etme ve Teslim

Banyo Tadilatı & Yenileme

Banyo tadilatı için iyi bir banyo yenileme proje tasarımı yapılmalıdır. Banyonuzun dar ve geniş alanlarınıza uygun banyonuzu projelendirerek kullanışlı alanlara ceviriyoruz. Banyo tadilatı aşamaların ilk başında alanın verimli kullanılması için iyi bir tasarıma ihtiyaç duyulur. Sonrasında tasarıma göre söküm ve kırım işlemleri başlar. Bir sonraki aşama alt yapının projeye göre yenilenmesi ve izolasyon süreci başlar. Alt yapının bitmesi ve seramiklerin döşenmesi ile beraber montajlama aşamasına geçilir. Duşakabin, batarya, klozet, banyo dolabı, havlupan, menfez & penceresi ve kapısı yerlerine uygulanarak banyo tadilatı için son aşama gerçekleşmiş olur.

Banyo Tadilatı Fiyatları

Banyo tadilatı fiyatları, banyo yenileme ne kadar tutar? Ortalama bir banyo tadilatı fiyatı belirlemek kolay olsada yanıltıcı olacaktır. Banyo yenileme işlemlerinde sizlerin istekleri, banyonuzun yapısı, alanın nasıl verimli kullanılır gibi bir çok değişiklik fiyatları etkiler. Her zaman göz ardı edilen son batarya musluk grupları banyo tadilatı fiyatlarını en çok etkileyen ürünlerdir. Hemen ardından belirleyeceğiniz seramik modelleri, örneğin bir seramik beğenirsiniz metrekaresi 250 tl dir. Farklı bir model beğenirsiniz adeti 1000 tl dir. Bu durumda ortalama bir banyo tadilat fiyatlarını belirlemek çok yanıltıcı olacaktır. Beklediğiniz bütçenin üstünde çıkması sizleri hayal kırıklığına uğratacaktır. Banyo tadilat fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerden destek alabilir, banyonuza en uygun yenileme maliyetlerini beraber bütçenize göre ayarlayabiliriz.

Banyo Yenileme Zamanı

Dekofuar olarak müşterilerimize ücretsiz keşif yaparak, banyonuzun neye ihtiyacı olduğunu ve sizlerin bütçelerinize göre bir planlama çıkıyoruz. Kısmı yenileme, Yer değişikliği ve trendy yani A'dan Z'ye komple banyo yenileme tadilatımı yapılması gerekir, belirlendikten sonra fiyat çalışmasını yapılarak müşterilerimiz banyo yenileme fiyatları hakkında bilgilendiriyoruz. İster telefondan, İster Whatsapp Hattında veya Keşif ekibi çağırarak fiyat alabilirsiniz.