Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit

Cam Kapı

Cam kapı ürünleri genellikle ofis ve mağaza kapıları olarak tercih edilen bir ürün grubu olarak ön plandaydı. Günümüzde teknolojik gelişim ve insanların farklı istekler doğrultunsa artık cam kapı modelleri tüm alanlarda kullanılabilen bir sistem haline geldi. Modern görünümü ve zarif duruşuyla ev oda kapılarında en çok tercih edilen ürün olarak ön plana çıktı.

Cam Kapı Nedir?

Cam kapı camın yüksek ısılı fırınlarda ısıtılarak şok etkisi ile soğultması sonucu elde elde edilen temperli camlardan üretilir. Cam kapı her hangi profil sistemi gerekmeden sadece menteşe ve kilit sistemi ile bir çok alana uygulanabilen kapı ürünlerine cam kapı denir.

Cam Balkon Modelleri

Cam kapı modelleri, günümüzde bi çok alanda kullanılan zarif ve estetik açıdan görsellik katarak en çok tercih edilen kapı modelidir. Cam kapı modelleri aslında 4 ana grup üzerinden modellenir. sürgülü model, pivot model, askılı model ve fotoselli otomatik cam kapı olarak çeşitlenir. Cam kapı modellerini, ev, işyeri, mağaza, ofis, restorant vb. bir çok alanda 4 ana grubun hepsi uygulanabilir.

Cam Kapı Fiyatları

Cam kapı fiyatları öncelikle metrekare olarak değil ölçü, model ve renklerine göre belirlenir. Standart bir cam kapı fiyatı belirlenirken standart en ölçüsü ve boy ölçüsü hesaplanarak fiyatlandırılır. Bazı özel durumlarda yükselik ölçüsü yüksek veya en ölçüsü yüksek olan cam kapı sistemlerinde, cam kalınlıkları değiştiği için özel ve ayrı olarak cam kapı fiyatları hesaplanır.