Telefonla Hemen AraServis Çağır Whatsapp Canlı DestekUzmanına Hemen Sor

Duşakabin Tamiri

Duşakabin tamiri konusunda güvenilir, hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi kendine vizyon edinen Dekofuar yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile İstanbul ve tüm ilçelerine duşakabin tamiri konusunda hizmetinizde.

duşakabin tamiri

Ustasından Destek

Whatsapp'tan Ustasına Sor.

Fiyat Al

Whatsapp veya Telefondan Fiyat Al.

Garantili Servis

Tamir Hizmetleri 1 Yıl Garantili.

Zamanında Servis

Gün ve Saatinde Servis Kapınızda.

Duşakabin Servisi

Duşakabin servisi, alanında ehil usta ve mobil servis araçlarıyla hizmetinizdedir. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Duşakabin tamir onarım servis merkezimi veya Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dekofuar.com, her marka duşakabin tamirini, bakımını hızlı ve ekonomik şekilde çözer. Duşakabin tamiratı konusunda 20 yıllık deneyime sahip ustaları ile yapılan tüm duşakabin servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamındadır.

duşakabin servisi

Duşakabin Rulman Tekerlek Yenileme

Cam duşakabin sürgülü modellerde en çok karşılaşılan arızalardan biri rulman (Tekerleklerin) kırılması veya yerinden çıkma arızasıdır. Duşakabin tekerleklerin değişimleri takım halinde yapılmalıdır. Her firma farklı rulman modellerini kullanır. Tekerlerin uyumlu ve düzgün çalışması için duşakabin rulmanlarının takım halinde yenilenmesi gerekmektedir.

duşakabin rulman tekerlek tamiri

Duşakabin Kırık Cam Tamiri

Duşakabin modellerinde özellikle cam kabin modellerinde en çok yaşanan sorun duşakabin camlarının kırılması. Duşakabin camları özel olarak temperlenerek darbelere dayanıklı hale getirilir. Kırılma durumunda cam tuzla buz olarak kesici özelliğini yitirir. Duşakabin tamirinde duvardan duvara, dikdörtgen ve kare kabinlerin camları değiştirilebilir. Oval cam kabinlerin radiusleri (eğim-kavis) tutturmak zor olduğu için oval kabinlerin camlarının değişmlerini gerçekleştirmiyoruz.

Duşakabin cam Tamiri

Duşakabin İzolasyon

Duşakabin tamir servisi olarak, alanında usta ekibimizle şu kaçıran veya sızdıran tüm duşakabinlerinizin izolasyon ve bakım işleriniz yapıyoruz. Duşakabin izolasyon işlemlerinde mevcut kabin ve teknenin tüm eski silikonları temizlenip kurulanarak yeni antibakteriyel özellikli silikon çekilir. Silikon çekildikten yaklaşık 24 saat sonra duakabininizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

dusakabin silikon yenileme tamiri

Duşakabin Söküm & Montaj

Duşakabin söküm ve montaj için ustalarımızdan destek alabilirsiniz. Mevcut kabinin söküm ve sonras montaj işlemleri veya yeni alınmış duşakabin montaj işlemlerini deneyimli ustalarımız tarafından yapılır.

duşakabin montaj servisi

Duşakabin Tamiri Nasıl Yapılır?

Duşakabin günümüzde banyolarımızın vazgeçilmez aksesuarları arasından yeri almış durumdadır. Banyoların olmazsa olmazı duşakabin ürünleri zaman içerisinde veya kullanıma bağlı olarak bazı arızaların oluşmasına ve duşakabinin tamir ve onarım gibi işlemlere ihtiyaç duyar. Duşakabin tamiri denilince ilk aklımıza gelen “nasıl tamir edilir” sorusudur. Duşakabin modellerinde bilinmesi gereken tek bir arıza olmamasıdır. Elimizden geldiğince sizlere en sık karşılaştığımız arızaları anlatmaya çalışacağız.

Duşakabinim Su Kaçırıyor.

Duşakabininiz su kaçırıyorsa bunun bir den fazla nedeni vardır. Öncelikle bunları kontrol etmek gerekir. Tekne veya Küvet kenarlarındaki izolasyonların yıpranmasından. Duşakabin etrafındaki izolasyonun yıpranmasından. Duş kabinin giderlerinin tıkanması. Duşakabini gider takımın delinmesi veya yerinden çıkmış olmasındadır. Yukarıdakileri hepsini kontrol ederek neden su kaçırdığını belirlemeniz gerekir.

Duşakabinin Rulman ( Tekerlek) Kırılması

Duşakabin ürünlerinde rulman dediğimiz açılan kısmın hareketini sağlayan tekerleklerdir. Rulman kısmı zaman içerisinde temizlik malzemesi olarak kullandığımız çamaşır suyu katkılı ürünler ve iyi temizlenmemesinden ötürü oksitlenme yaparak kırılırlar. Rulman sorunun çözümü takım halinde uyumlu rulmanlarla değiştirmektir. Duşakabin tamiri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları yorum bölümünden paylaşarak destek alabilirsiniz.