WhatsApp Canlı Destek Hemen Ara İntagram'danTakip Et

Benim Evim

Komple ev tadilatı doğru bir şekilde planlandığında harika ve eğlenceli bir sürece dönüşür. İster yeni evinizi ister eski evinizi yenilemek isteyin, profesyonel bir ekiple tüm tadilat işleriniz rahat ve huzurlu bir şekilde ilerler.

image

A'dan Z'ye
Komple Ev Tadilatı

Banyonuzu Yenilemek ya da Mutfağınızı Değiştirmek mi İstiyorsunuz? Evinizin Boya Zamanı mı Geldi?
"İyi Bir Firma Nereden Bulurum?" Diye Düşünüyorsanız, Doğru Yerdesiniz.

Ev Tadilat Sigortası

Evinizde tadilata başlamadan önce oluşabilecek hasarlara karşı evinizi 1 yıllık konut sigortası yapıyoruz. Hem evinizin eşyaları hem de evinizin fiziki durumu tadilat sırasında ve sonrasında güvence altına alıyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Her şeyden önce DEKOFUAR, size evinizin tadilatını paket olarak sunar ve anahtar teslimdir. Bu paketleri size taksitlendirme imkânı sunar.

Uygun Fiyatlar

DEKOFUAR tüm malzemeleri direkt fabrikasından temin eder. Tüm ustalar kendi bünyesinde çalışan personelidir. Bu sebeplerden dolayı fiyatlarımız piyasa koşullarına göre uygun ve caziptir.

a' dan z'ye komple ev tadilatı

Tasarım ve Fikir Desteği

Birinci önceliğimiz evinizi sizin hayal ettiğiniz ve istediğiniz gibi tasarlayıp size teslim etmektir. Mimarlarımız ya da dekoratörlerimiz evinizi tasarlarken sizlere yeni trendler hakkında dekorasyon fikirleri sunacaktır.

Uygulama ve Montaj

Ustalarımız dekoratörümüzün gözetiminde tadilatı gerçekleştirdiği için siz, ayrı ayrı ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Zamanında Teslim

Evinizin tadilatı ile ilgili size hangi tarih verilirse söylenen günde ve saatte işleriniz bitmiş şekilde eviniz teslim edilir.

DEKOFUAR Ekibi Yanınızda.

Resmini Çek Gönder & Anında Fiyat Al.

İster Whatsapp Hattımızdan, İster Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanarak, Alanında uzman ekibimizle, eviniz için en uygun tadilat paketlerini oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Evinizin durumu, kullanım şekli ve büyüklüğüne göre sizleri bilgilendirip en doğru tercihi seçmenize destek oluyoruz..

komple evinizi yeniliyoruz

Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı

Komple ev tadilatı doğru bir şekilde planlandığında harika ve eğlenceli bir sürece dönüşür. İster yeni evinizi ister eski evinizi yenilemek isteyin, profesyonel bir ekiple tüm tadilat işleriniz rahat ve huzurlu bir şekilde ilerler.

Komple Ev Tadilat Aşamaları Nelerdir?

İsteklerin belirlenmesi, modellerin ve ürünlerin seçimleri, ölçülendirme ve planlama, kırım ve moloz atımı, alt yapı yenileme, üst yapı yenileme, ürün ve modellerin montajlanması ve son olarak tadilat sonrası kaba ve ince temizlik. İşte hepsi bu.

Komple Ev Tadilat Fiyatları

İnternet üzerinde en çok aranan kelimelerden biri ev tadilat fiyatları, ev tadilatının maliyeti nedir, komple ev tadilatı ne kadar masraf çıkarır gibi sorular. Elbette böyle bir işe kalkışmadan önce bütçenin ne kadar olacağını ve bütçenizin buna yetip yetmeceğini bilmek en doğal hakkınız.

Ev tadilat fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi arayıp Keşif talebinde bulunabilirsiniz. İstekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda bütçenize en uygun tasarımı yaparak evinizi yenileyip daha konforlu bir hale dönüştirebiliriz.

Ev Tadilat Fikirleri

Evinizi ya da iş yerinizi nasıl dekore etmek veya nasıl bir tarzda yenilemek istediğinize dair bir fikir yoksa aklınızda kolayı var. Size Özel atadığımız dekoratörümüz ev tadilat süreci boyunca dekorasyon fikirlerini sizinle paylaşacaktır. Eviniz nasıl daha kullanışlı olur? En güzel estetik görünüm nasıl olmalıdır? Renk seçimlerini nasıl yapmayalız? Hangi tür malzemeyi kullanmak daha iyi olur? Evinizi hangi tarzda dekore etmek sizi yansıtır? bu ve bunun gibi bir çok sorularının cevabını ev tadilat fikirleri olarak dekoratörümüz size destek verecektir. size düşen arkanıza yaslanıp evinizin yeni haline dönüşmesini keyifle izlemek olacaktır.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Eviniz emin ellerde! Deneyimli uzman usta kadromuz, işini bilen dekoratörlerimiz, titiz çalışan temizlik ekibimiz, evinizin anahtar teslim tadilatı boyunca en iyi hizmeti vermekle sorumludurlar. Müşterimizin memnuniyeti ön planda tutulup sizlere hızlı bir şekilde evinizi teslim etmek için çalışırlar.