SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Sineklik

Sineklik sistemlerin amacı, yaz aylarında uçan haşarelerden koruyan bir üründür. Pimapen pencere ve kapılarınızı evinizi havalandırmak için açtığınızda evinizi uçan tüm böçeklere karşı koruyarak evinizi sağlıklı bir şekilde havanladırmanızı sağlar. Sineklik ürünleri kullanım amacına göre modelleride değişir.

Özellikle yaz aylarında baş gösteren sorunlardan biri sineklerdir. Yaşam alanlarında temiz hava ihtiyacını sağlamanın en iyi yolu düzenli olarak pencere ve kapıları açarak alanı havalandırmak. Sineklerin girmesini engelleyen sineklik ürünleri, kapalı ortama girmesini engelleyen ve küçük delikli fiber glass'dan imal edilmiş tüllerdir. İhtiyacınız olan ölçü, model ve renkte sineklik sistemlerini Dekofuar'da bulabilir, uygun sineklik fiyatlarıyla hemen sipariş ederek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Her yaşam alanına hitap eden çeşitliliğe sahip sineklik modelleri arasından siz de ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sineklik Nedir?

Sineklik ana elemanı tül'dür. Yardımcı malzemeler olarak alüminyum profilleri ve aksesuarları ile birleşerek sineklik sistemlerini oluşturur. Farklı tasarımlara sahip olan sineklik ürünleri, kullanım alanlarına ve pratik kullanım amaçına göre farklı modellerde üretilir. Tül yapısı fiberglas - pet tül ve plise sineklik için özel üretilen pileli modelleri mevcuttur. Sinekliklerin amacı sizleri evinize tüm dış haşeralardan korumak ve evinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde havalandırmanızı sağlar.

Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları, istenilen ölçü, model ve renklere göre değişir. Sineklik fiyatlandırmaları metre kare olarak değil, en ve boy ölçüsüne göre fiyat listeleri oluşturulur. Ekonomik uygun sineklik fiyatları menteşeli sinekliklerdir. Görsel, kullanım kalitesi ve uzun vadeli sineklik ürünleri arıyorsanız sizlere plise sineklik öneririz. Her zaman en uygun ve ucuz sineklik fiyatları kaliteli olanladır. Sineklik fiyatları, ölçü, model ve renk seçimlerine göre değişir. Sineklik fiyatları metrakare olarak hesaplanmaz. Sineklik fiyatlandırması en cm x boy cm ölçülerine göre hesaplanır. Aşağıdaki sineklik modellerimizde sineklik fiyat listeleri mevcuttur. Ölçünüzü, renginizi ve modelinizi seçerek sineklik fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Evime Sineklik Yaptırmak İstiyorum Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Tek Yapmanız gereken sineklik yapılacak pencere ve kapılarınızın en ve boy ölçülerini kabaca alıp bizlere whatsapp üzerinden istediğiniz modeli, rengi ve ölçüleri göndererek sineklik fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sineklik Modelleri

Sineklik modelleri, farklı çeşit ve tasarımlarla üretilen, özellik olarak da değişik seçenekler sunar. Renk, ölçü, özel tasarım, pencere ve kapılara uyumlu ve kullanış sineklik modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Pimapen Sineklik Fiyatları ve Modelleri

Geniş bir ürün yelpazesi vardır. Kullanılan malzeme ve sunulan özelliğe göre bir çok modeli bulunur. Pileli sineklik olarak bilenen sineklik modeli pvc, alüminyum, ahşap, karavan, tekne, çatı pencereleri, ofis camları gibi tüm pencere modellerine uygulanabilir. Kolay temizlenir ve kullanımı basit ve uzun ömürlüdür. Pimapen sineklik fiyatları seçeceğiniz model ve ölçülere göre değişir. Pimapen sineklik fiyat listemize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Fiyatları ve Modelleri

Alüminyum Çerçeve içine fiberglass tül çekilerek pencere veya kapıların dış kısmına takılan ve pencere gibi dışa doğru açılan modeldir. Bir diğer ismi pratik sineklik veya tak çıkar sineklik olarak geçer. Menteşeli sineklik fiyatları ölçü ve renklerine göre değişir. En uygun sineklik modeli menteşeli sineklik sistemidir.

Kedi Sineklik Fiyatları ve Modelleri

Evcil ev hayvanara karşı dayanıklı sineklik modelleri başta kediler olmak üzere bir çok evcil hayvanın sinekliğe sürtünmesi, tırmalamasına dayanıklı ve içe açılır sistemi sayesinde kedilerin yüklenerek dışa açılmasını engel olan, tülleri özel pet tül ( vinil kaplı polyerter kalın tül) kullanılarak üretilerek kedinizin tüllerini yırtmasını engelleyen sineklik modelidir. Kedi sineklik fiyatları uygulama alanına ve istekler doğrultusunda değişkenlik gösterir. Kedi sineklik fiyatlarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sineklik Kullanmanın Faydaları

Her bütçeye göre olan sineklik fiyatları iç mekanları daha güvenli hale getirmenin en pratik ve uygun yoludur.

Uzun vadede enerji masrafları başta olmak üzere çeşitli harcamalardan tasarruf ederek bütçenizi korur.

Sürekli iklimlendirme cihazlarını çalıştırmak zorunda kalmazsınız.

Bebekli ve çocuklu evlerde özellikle sivrisinek alerjisi olanları güvenli uyku imkanı sağlar.

Yazları her gece güvende ve huzurlu kaliteli uyumanızı sağlar.

Sineklik Ölçüsünü Nasıl Alabilirim?

Sineklik ölçüsü aşağıdaki şemaya bakarak alabilir veya bizleri arayarak sineklik ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgi alabilirsiniz.

sineklik ölçü alımı

Sineklik ölcüsü yukarıdaki resimde gösterildiği gibi alınır. Aldığınız ölçü sinekliğinizin montaj ölçüsü olup net dış ölçü olarak nitelendirilir.