Plise Pencere Sineklik

Plise pencere sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Ahşap, Alüminyum, Panjur Önü, Özel ve Dar alanlara uygulanabilen pratik bir üründür.

Kullanım Alanları

Pileli pencere sineklik ürünleri birçok pencere sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc pencere sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama ve demir doğrama sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir. Panjurlu bir pencere, veya önü demirli bir pencereniz varsa plise sineklik kullanımı acısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Kedi Sineklik

Kedi sineklik, bir çok alanda uygulanabilen pratik içe açılır sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Alüminyum, Panjur Önü, Özel renkler uygulanabilen pratik bir üründür.

Kedi sineklik, pencere ve kapı dış kısmına monte edilen, içe doğru pencere ve kapı gibi açılabilen, alüminyum kalın telli sistemlere kedi sineklik denir. Bir diğer adı içe açılır veya alüminyum kalın telli sineklik olarak bilinir. Birçok model ve renklerde üretilebilir. Pencere veya kapınızın renklerinde ve desen yapısına göre özel boyamalar yapılabilir.

Kullanım Alanları

Kedilik sineklik sistemleri her alanda uygulanabilir, pencerelerde, kapılarda iç mekan oda kapılarında kasalı ve kasasız şekilde üretilerek uygulanabilmektedir. Kedi sineklik sistemleri istenilen ölçü ve ebatlar üretilebilir.

Kapı Plise Sineklik

Plise kapı sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Ahşap, Alüminyum, Panjur Önü, Özel ve Dar alanlara uygulanabilen pratik bir üründür. Plise kapı sineklik, diğer bir adıyla pileli katlanır akordiyon sineklik sistemleri estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik çeşididir.

Kullanım Alanları

Pileli kapı sineklik ürünleri birçok kapı sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc kapı sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama ve demir doğrama sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir. Panjurlu bir pencere, veya önü demirli bir pencereniz varsa plise sineklik kullanımı acısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Duble Plise Sineklik

Duble plise sineklik, bir çok alanda uygulanabilen yeni nesil sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Ahşap, Alüminyum, Panjur Önü, Özel ve Dar alanlara uygulanabilen pratik bir üründür. Plise duble sineklik, diğer bir adıyla pileli katlanır akordiyon sineklik sistemleri estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik çeşididir.

Kullanım Alanları

Pileli duble sineklik ürünleri birçok kapı ve pencere sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc doğrama sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama ve demir doğrama sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir. Panjurlu bir kapı, pencere veya önü demirli bir doğrama varsa çiftli plise sineklik kullanımı acısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik, bir çok alanda uygulanabilen pratik tak çıkar sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Alüminyum ve Özel renkler uygulanabilen pratik bir üründür. Menteşeli sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, sağa veya sola, dış kısma doğru pencere gibi açılabilen sistemlere menteşe sineklik denir. Bir diğer adı pratik sineklik veya tak çıkar sineklik olarak bilinir. Birçok model ve renklerde üretilebilir. Pencere veya kapınızın renklerinde ve desen yapısına göre özel boyamalar yapılabilir.

Kullanım Alanları

Menteşeli sineklik sistemleri her alanda uygulanabilir, balkon kapıları, pencerelerde, iç mekan oda kapılarında kasalı ve kasasız şekilde üretilerek uygulanabilmektedir. Menteşeli sineklik sistemleri istenilen ölçü ve ebatlar üretilebilir.

Plise Perde

Plise perde, estetik görünümü ve kullanım kolaylığı ile en çok tutulan sistemlerden biridir. Birçok alanda uygulanan, örneğin, cam balkon, pencere, kapı ve dar alanlar için ideal bir sistemdir. Özel renk seçenekleriyle evinize uygun perdeyi beraber seçelim.

Kullanım Alanları

Pileli perde ürünleri birçok pencere ve cam balkon sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc pencere sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ve cam balkon sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir.

Sürme Sineklik

Sürme sineklik sistemleri, dar ve yer açısından sıkıntılı olan alanlar için tasarlanmış sineklik türüdür. Sürme sineklik diğer bir adı ile sürgülü sineklik sistemleri, yüksek kapı veya dış kısımda yeterli alana sahip olmayan kısımlara uygulanır. İstenilen ölçü, renk ve modellerde üretilebilmektedir.

Kullanım Alanları

Sürme sineklik, sürgülü kapı veya pencere sistemlerinin dış kısımlarında kullanılır. Eğer kapı veya pencerenizin dış kısmında yeterli alan yoksa sürgülü sineklik sistemi bu alanlar için ideal bir sistemdir. Ahşap, pimapen, alüminyum, demir, cam balkon gibi birçok sistemlere uygulanabilir ve uygun modellerde ve ölçülerde üretilebilmektedir.

DEKOFUAR Ekibi Yanınızda.

En İyisini & Beraber Seçelim.

Alanında uzman keşif ekibimizle, evinizdeki pencere ve kapı sistemlerine en uygun sineklik sistemlerini seçmenizde yardımcı oluyor. Sineklik yapılacak alanın büyüklüğü, yapısı kullanım amacına göre sizleri bilgilendiriyoruz.

Image
Tüm Projelerimiz İçin Tıklayın

KEDİ Sineklik.

Kedi sineklik, bir çok alanda uygulanabilen pratik içe açılır sineklik sistemidir.

Kedi sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, içe doğru pencere gibi açılabilen, alüminyum kalın telli sistemlere kedi sineklik denir. Bir diğer adı içe açılır veya alüminyum telli sineklik olarak bilinir. Birçok model ve renklerde üretilebilir. Pencere veya kapınızın renklerinde ve desen yapısına göre özel boyamalar yapılabilir.

Detaylar İçin Tıklayın
Imac