Sıkça Sorulan Sorular

Aradığınız Tüm Cevaplar
Evimi ya da ofisimi tadilat ve dekorasyon yaptırmak istiyorum keşif yapmaya geliyor musunuz?
Keşif ve projelendirme yapılması için sizlere ekibimizi yönlendiriyoruz.
Dekorasyon ve tadilat için yaptığınız keşiflerden ücret alıyor musunuz?
Komple ev, banyo mutfak ve diğer dekorasyon, tadilat işleriniz için yapılan tüm keşifler ve projelendirmeler ücretsizdir.
Tadilatımız için keşfe gelen kişi tüm detaylar hakkında yeterli bilgiye sahip midir?
Keşif için size yönlendirilen kişiler, alanında uzman, deneyimli mimarlarımız ya da dekoratörlerimizdir. Her konuda tüm soruları sorabilir ve tüm teknik detaylar hakkında bilgi ve fikir alabilirsiniz.
Hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz?
Tüm İstanbul geneline tek merkezden hizmet vermekteyiz.
Komple ev tadilatının avantajları nelerdir?
En önemli avantajı, evinizde yapılacak tadilatlarda ayrı ayrı ustalarla siz uğraşmazsınız bu da size hem zaman kazandırır yorulmazsınız. Hem de işler tek elden çıktığı için fiyat uygunluğu sağlar. Evinizin tadilatı sorunsuz bir şekilde mimar ya da dekoratörlerimiz tarafından planlanarak titiz ve düzgün bir şekilde ilerler.
Sizden aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Hazır olan ürünleri ambalajı açılmadan montaj yapılmadan 5 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ödediğiniz ücrette size geri verilir. Fakat ölçüye göre özel hazırlanmış ürünlerimizin iadesi yoktur
Ürünlerinizin kaç yıl garantisi var?
Her ürünün garanti süreleri farklıdır. En az garanti süresi 1 yıldır. Ürün grubuna değişebilir. Garanti süreleri her ürünün açıklamalarında yazmaktadır.
Montaj hizmeti veriyor musunuz?
Sitemizde bulunan tüm ürünlerin İstanbul içi montaj hizmeti verilmektedir. Montaj hizmeti istemezseniz ürünler kapınıza kadar ücretsiz teslim edilir.
Aldığım ürün kaç gün içinde teslim ya da montaj edilir?
Hazır olan standart ürünlerde maksimum 7 gün içinde teslim edilir ya da montaj yapılır. Özel ölçü hazırlanacak ürünlerde maksimum 15 gün içinde teslim edilip montajı yapılmaktadır.
Ürünler hakkında daha detaylı bilgi nasıl alabilirim?
Tüm ürünlerin detaylarında ürün açıklamaları mevcuttur. Daha fazla bilgi için 216 352 51 34 no’lu telefondan müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.