Oda Kapısı

Melamin Oda Kapısı Modellerine ve Fiyatlarına Buradan Ulaşabilirsiniz.
koyu kestane melamin oda kapısı
Koyu Kestane

Koyu Kestane Melamin Kapı

beyaz meşe melamin oda kapısı
Beyaz Meşe

Beyaz Meşe Melamin Kapı

bambu melamin oda kapısı
Bambu

Bambu Melamin Kapı

antikmeşe melamin oda kapısı
Antikmeşe

Antikmeşe Melamin Kapı

Camlı melamin oda kapısı
Camlı Model

Camlı Model Melamin Kapı

çift kapılı melamin oda kapısı
Çift Kapılı Salon

Çiftli Salon Camlı Melamin Kapı

Melamin Kapı

Melamin kapılar, endüstriyel kimyasal bir madde olan melamin, ısı ile MDF üzerine uygulanarak levhalar haline getiriliyor. Kaplama üstüne, doğadaki ahşap deseninin aynısı işlenerek elde edilen melamin kapılar, bu sayede tamamen doğal bir ahşap görüntüsü de sağlıyor. Melamin kapılar, ahşap kapılarda su ve temizlik ile ilgili yaşanan sıkıntılıları yaşamadan gönül rahatlığı ile temizlenebilir. Suya ve ısıya dayanıklıdır.

Melamin Kapı Modelleri

Melamin kapı modelleri, birçok alanda kullanılabilen ve her alan için renk, ölçü ve modellerde üretilebilen bir üründür. Melamin kapı modellerini, ev odalarında, salon kapılarında, banyo kapılarında, iş yerlerinde kullanılabilen sert ve çizilmelere dayanıklıdır.

Son yıllarda tren olan ahşap görünümlerine sahip melamin kapılar, iç dekorasyon alanlarında zenginlik katarak, ev, ofis ve işyerlerinde en çok tercih edilerek kullanılıyor. Kendinden ahşap desenli ve camlı olan melamin kapı modelleri, doğal görüntüsü ile mobilya ve dekorasyon ürünler ile uyum sağlıyor.

Melamin kapı modelleri, montajı kolayca yapılbilen; zımpara, boya ve cila gibi ekstra işlemler gerekmediği için ev ve ofis dekorasyonlarında en çok tercih edilen modeldir.

Melamin Kapı Fiyatları

Melamin kapı, açık renkten, koyu renklere kadar zengin renk ve desen çeşitleri ile sunulan, farklı zevklere hitap ediyor. Doğal ahşap kapılara göre daha ekonomik ve ucuz olan melamin kapılar, ev ve ofis tadilat ve dekorasyonunu tamamlıyor. Melamin kapı fiyatları boyut, renk, desen ve modellere göre farklı bütçelere göre alternatifler oluşturuyor. Eğer sizde projelerinizde veya ev tadilatınız için doğal ve uzun ömürlü oda kapıları kullanmak isterseniz Dekofuar Evimi Yenilemek Çok Kolay yanınızda. Her Bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları ile herşey çok kolay