WhatsApp Canlı Destek Hemen Ara İntagram'danTakip Et

Panjur Sistemleri

Panjur sistemleri karlı ve buzlu havalarda, pencerenizle kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde yalıtım sağlayarak, içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına yol açar.

Dıştan Takma Panjur

Dıştan takma kutulu motorlu panjur genellikle pimapen doğramanın takılı olduğu evlerde doğramanın dışına takılan motorlu panjur tipidir. Kutusu sacdan yapılmış olup ray dikmeleri alüminyum aşağı yukarı hareket eden lameller ise içi poliüretan dolgu malzemesi ile güçlendirilmiş alüminyumdur..

Dıştan Takma Panjur Teknik Özellikleri

Pano Üst Kutu : Özel Saç, Fırınlanmış Boyama
Dikme Yan Raylar : Alüminyum Profil
Lameller : Poliüretan Dolgulu Alüminyum Kaplama
Lamel Ölçüleri : 39mm, 45mm. 56mm, 70mm
Özellik : Motorlu (Kumandalı veya Butonlu) veya Manuel İpli Açma Özellikli

Monoblok Panjur

Monoblok motorlu panjur evinizin pimapen doğramaları montaj edilirken beraber takılır. Ve panjurun özel kutusu sayesinde dışarıdan bakıldığında kutu doğramayla aynı hizada bir bütün gibi durur. Böylelikle binanın dış yapısı bozulmadan panjur monte edebilme imkanı yaratır. Kutu haricinde kullanılan bütün malzemeler dıştan takma panjur ile aynıdır.

Monoblok Panjur Teknik Özellikleri

Pano Üst Kutu : Pencere Üstü Uyumlu Plastik Kutu
Dikme Yan Raylar : Plastik Özel Profil
Lameller : Poliüretan Dolgulu Alüminyum Kaplama
Lamel Ölçüleri : 39mm, 45mm
Özellik : Motorlu ( Kumandalı veya Butonlu) veya Manuel Açma Özellikli

Gizli Panjur

Gizli panjur ismi gibi gizli kutulu sisteme verilen isimdir. Gizli panjur sistemi pencerelerinizin üst ve dış kısmında bulunan üst ceplere uygulanan modeldir. Dış cepheden bakıldığında panjur sistemi duvarın iç kısmına girdiği için, kutuyu ve panjurun mekanizmaları gözükmez. Bu sebepten dolayı gizli panjur adı verilmiştir.

Gizli Panjur Teknik Özellikleri

Pano Üst Kutu : Kutu sistemi yoktur. Duvar iç bölmeye mekanizmalar montajlanır.
Dikme Yan Raylar : Alüminyum Özel Profil
Lameller : Poliüretan Dolgulu Alüminyum Kaplama
Lamel Ölçüleri : 39mm, 45mm, 56mm, 70mm
Özellik : Motorlu ( Kumandalı veya Butonlu) veya Manuel Açma Özellikli

İpli Makaslı Panjur

Monoblok motorlu panjur evinizin pimapen doğramaları montaj edilirken beraber takılır. Ve panjurun özel kutusu sayesinde dışarıdan bakıldığında kutu doğramayla aynı hizada bir bütün gibi durur. Böylelikle binanın dış yapısı bozulmadan panjur monte edebilme imkanı yaratır. Kutu haricinde kullanılan bütün malzemeler dıştan takma panjur ile aynıdır.

İpli Makaslı Panjur Teknik Özellikleri

Pano Üst Kutu : Özel Saç, Fırınlanmış Boyama
Dikme Yan Raylar : Alüminyum Makaslı, Fitilli Sistem
Lameller : Poliüretan Dolgulu Alüminyum Kaplama
Lamel Ölçüleri : 39mm, 45mm
Özellik : Manuel İpli Açma Sistemi


Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemleri, dayanıklı alüminyum ve galvaniz çelik profilden üretilen uzaktan kumandalı güvenlik sistemidir. Kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, kullanıcılar için vazgeçilmez özellikler taşımaktadır. Kepenk sistemleri işyeri cephesine daha güzel daha estetik bir görüntü sunmaktadır. Ayrıca kullanıcıya manuel açma kapama imkanı sunmaktadır. Kepenk Sistemleri, iş yeri, garaj ve otoparklarınızın girişlerinde kullanılabilir. Özel istek doğrultusunda iç mekanlarda da işinizi görecek şekilde uygulamalar yapılmaktadır. Otomatik Kepenk ağırlıklı olarak iş yerlerinde kullanılmaktadır. Çünkü eskisi gibi kilidi açma derdi yoktur. Uzaktan Kumanda sayesinde tek tuşla 35 sn içerisinde otomatik kepenk sistemi açılmaktadır.

Motorlu Kepenk Teknik Özellikleri

Pano Üst Kutu : Özel Saç, Fırınlanmış Boyama
Dikme Yan Raylar : Alüminyum Özel Sistem
Lameller : Ektrüzyon Alüminyum, Poliüretan Dolgulu veya Galvanizli
Lamel Ölçüleri : 70mm
Özellik : Otomatik kumandalı açılma, Manuel Açma Kapa Sistemi


Garaj Panjur

Otomatik garaj kapısı, sizlere birbirinden farklı bir Otomatik garaj kapısı tasarımı sunuyor. Konutunuzun görüntüsüne en uygun tasarımı, görsellik ile birleştirerek sizlere güven ve estetiği sunuyoruz.

Otomatik garaj kapılarında aranılan “sağlamlık” kavramı ürünlerimizde en üst seviyede tutulmuş ve dayanıklılığı artırılmış malzeme kullanılmıştır. Seksiyonel garaj kapısı darbelere, rüzgara ve kötü hava koşullarına dayanıklılığı artırılmış malzemeler kullanılmaktadır.

Otomatik garaj kapısı oluşabilecek bir acil durum fotosel emniyet sistemi ile üstün güvenlik donanımına sahiptir. Elektrik kesilmesi durumlarında elle kontrol son derece kolaylaştırılmıştır.

Garaj Panjur Genel Sistem Özellikleri

Kumanda İle Kontrol
Garajınıza Uygun Yataklama Çözümleri
Emniyet fotoseli

Panjur Sistemlerinin Avantajı

Soğuğa Karşı Koruma

Evler Üşümesin.
Image

Motorlu panjurlar, modern aluminyum ve yalıtımı sağlayarak kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korumaktadırlar. Binaya bağlı olarak, ısısal izolasyonda %25’ e kadar, faturalarınızda da %10’a kadar enerji tasarrufunda yardımcı olabilmektedir. Panjurlarınız yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olaylarına karşı evinizi etkin bir şekilde korur.

Panjurlarınız karlı ve buzlu havalarda, pencerenizle kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde yalıtım sağlayarak, içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına yol açar.

Gürültüye Karşı Koruma

10 Desibel Koruma.
Image

Gürültü kirliliği yaşam kalitesini bozmakla beraber sağlığınızı da etkilemektedir. Modern panjurlar size daha rahat uyku sağlamak, kendinizi sağlıklı hissetmek ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlamak için gürültü kirliliğinden koruyacaktır. Aluminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar örter.

Mahremiyetinizi Artırır

İstenmeyen Bakışlara Son
Image

Panjurlar sizi gözetlemek isteyenlere karşı korur. Birbirlerine çok yakın inşa edilen günümüz konutlarında, panjurlarınız sizi istenmeyen bakışlara karşı korur.

Isıya ve Güneşe Karşı Korur

Mor Ötesi (UV) Güneş Işınlarına Karşı Koruma
Image

Panjurlar sizi güneşe karşı en etkili şekilde korurlar. Özellikle yazın evinizi serin tutar. Panjurlarınız kapalı konumdayken evinize, eşyalarınıza ve size mor ötesi (UV) güneş ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar. Yaz mevsimi boyunca dışarıdan içeriye sıcak havanın girmesini engelleyerek ve güneş ışınlarını yansıtarak ısı yalıtımına katkıda bulunur; böylece içerinin daha serin kalmasını sağlar. Eşyalarınız, mobilya ve döşemeleriniz direkt güneş ışınlarına karşı korunur ve daha uzun ömürlü olur.

Değer Kazandırır

Evinizin Eneji Dengesi Gelişir.
Image

Panjurlar kesinlikle evinizin enerji dengesini geliştirerek eşyalarınızın değerini artırıyor. Kiracılar ve alma potansiyeli olan müşteriler için mallarının değer kazanması da enerji dengesi gibi kesinlikle önem taşımaktadır.

Koruma ve Güvenlik

Evinizi Güvende Tutun.
Image

Panjurlarınız hırsızlık gibi meskene tecavüz olaylarına karşı ek bir caydırıcı faktör oluşturarak güvenliğinizi korumaya yardımcı olur. Haşerelerin içeriye girmelerini engeller. Ayrıca sineklik entegreli sistemlerle birlikte uçan haşerelere karşı çok etkin koruma sağlar.

Konfor

Akıllı Ev Sistemlerine Uyumlu
Image

Elektronik sistemler, uzaktan kumanda üniteleri ile kolay ve konforlu kullanım sağlar. Akıllı ev sistemlerine tam uyum sağlar. Evinizde olmasanız bile programlanmış akıllı kumandalar sayesinde sabah ve akşam açılır kapanır. Sensörler sayesinde otomatik güneş koruması sağlanır.

Panjur Fiyatları

Panjur fiyatları hakkında net bir fiyat bilgisini yazarak veya bir fiyat listesi hazırlamak nerede ise imkansızdır. Birçok internet sitesinde fiyatlar yazılmakta ama hiç biri gerçeği yansıtmamaktadır. Panjur fiyatları model, renk, ölçü, kullanım amaçı, ve alana göre değişir. Otomatik panjur mu olacak?, kumandalı panjur mu olacak?, manuel ipli bir panjur mu olacak? gibi farklı modellerde motorlu panjur fiyatları değişmektedir.

Motorlu Panjur Fiyatları Neden Sitenizde Yer Almıyor?

Sebebi motorlu panjur modelleri çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıdır. Aynı zamanda uygulama yapılacak alanın standart ölçülerde olmaması net bir fiyat listesi çıkarmamızı engellemektedir. Müşterilerimize motorlu panjur fiyatları hakkında net bilgi vermek için bizlere whatsapp'tan ulaşarak istediği panjur modellerini müşteri danışmanlarımız sayesinde yönlendirilerek en uygun ve net otomatik panjur fiyatlarını almasını sağlarız.

Otomatik Panjur Fiyatları M2 Hesabı Değil midir?

Motorlu, otomatik panjur veya kepenk sistemlerini m2 (metrekare) olarak hesaplanması mümkün değildir. M2 hesaplaması yanıltıcı ve aldatıcı olur. Motorlu panjur sistemlerin fiyatlarını hesaplarken, kullanılacak tüm aksesaur ve malzemeleri belirlenerek otomatik panjur hesaplama programında fiyatlandırılır.

Kullanılacak motor gücü, lameller, güvenlik sistemi, sensörler kullanım alanlarına göre ve müşterilerimizin isteklerine göre belirlenir ve fiyatlandırma aşamasına geçeriz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere panjur sistemini hangi amaç için, kullanım alanı hakkında aldığı bilgiler sayesinde sizleri en uygun sisteme yönlendirir, gereksiz ek malzeme kullanımı engelleyerek motorlu panjur fiyatlarını minimize ederek sizlere en uygun panjur fiyatlarını verir.