WhatsApp Canlı Destek Hemen Ara İntagram'danTakip Et

Cam Balkon Kampanyaları

Size Özel İndirimli Cam Balkon Fiyatlarımıza Bakmadan Cam Balkon Yaptırmayın. Ölçülendirme ve Montaj Dahil. Kredi Kartına 3 Taksit.

Tüm Kampanyaları Gör
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit
Kredi Kartına Taksit

Projelerimiz

Üretim ve Uygulamalarını Yaptığımız Cam Balkon Bazı Referanslarımız.

Cam Balkon

Cam balkon günümüzde bir çok alanda kullanılan, geniş ürün yelpazesine sahip bir üründür. Peki "neden cam balkon, cam balkon nedir, kullanım amacı nedir" gibi bir çok sorularla karşılaşıyoruz. Gerçek anlamda cam balkon niçin kullanımalı basit olacak şekilde açıklayalım.

Cam Balkon Nedir?

Cam balkon, adından da belli olduğu gibi balkonunuzu cam detaylı bir sistemle kapatmak. Cam balkon ürünleri 2 gruba ayrılır, birincisi "katlanır cam balkon sistemleri diğeri ise sürgülü cam balkon sistemleri" her iki sistemde de kullanılan camlar temperli darbelere dayanıklı camlardan oluşur. Kullanım alanına ve ölçülerine göre 8, 10, 12 mm gibi kalınlıkta camlar kullanılır. Alt, üst rayları ve yan kısımda kullanılan ürünler alüminyum profillerdir. Cam aralarına isteğe göre şeffaf plastik fitiller veta alüminyum fitiller kullanılır. Cam balkon modelleri 2 ana grup olan katlanır ve sürgülü modeller altında türetilerek üretilir.

Neden Cam Balkon?

Günümüzde balkon ve iç mekanlarda sıkça kullanılan ve diğer kapama sistemlerine göre daha ekonomik ve daha ergonomik olduğu için tercih edilen üründür. Bir çok alanda kullanılan cam balkon sistemleri teras kapama, kış bahçesi, restorant vitrinleri, mağazalar, özel toplantı odaları, oto galeri vitrin camları gibi benzer bir çok alanda tercih edilen, çok özellik, renk ve modelleri ile geniş bir yelpazeye sahip olması günümüzde en çok tercih edilen kapama modelleri arasında yer alır.

Cam Balkon Kullanım Amacı?

Basit olarak değerlendirmek gerekirse, cam balkonun kullanım amacı aslında, dar alanları daha kullanışlı, dış hava koşullarından kar, yağmur, fırtına gibi olaylardan koruması ve kullanışlı kullanım alanları yaratmak içindir. Cam balkon sistemlerine bunların dışında farklı gereksiz özellik ve amaç yüklemek anlamsız olacaktır.

Cam Balkon Modelleri Nedir?

Cam balkon modelleri 2 ana grup modelden ayrılır. Katlanır model, sürgülü model olarak. Katlanır cam balkon modellerinde ısıcamlı, üstten askılı katlanır model, eşiksiz model, park sistemli model gibi çeşitlendirilir. Her bir sistem ölçü ve alana göre cam kalınlığı belirlenir. Sürgülü cam balkon modelleri, ısıcamlı, eşikli, eşiksiz, üstten askılı gibi bir çok çeşide ayrılır. Kullanım alanı ve ölçülerinde göre profil, aksesuar sistemleri değişir.

Cam Balkon Fiyatları ve Nasıl Hesaplanır.

Cam balkon fiyatları ve hesaplama yöntemi metrekare olarak hesaplanır. Uygulama yapılacak alanın en ölçüleri ve yerden yükseliği çarpılarak cam balkon metrekare ölçüsü çıkar. Metrekaresi ile birim fiyatı çarpılarak cam balkonun fiyatları belirlenmiş olur.

Cam Balkon Fiyatları Sadece Metrekare mi Belirler?

Cam balkon fiyatlandırması yapılırken sadece metrekare olarak değerlendirilmez. Alınan ölçü ve alanın yapısına göre kullanılması gereken yardımcı ek malzemelerde değerlendirerek fiyatları belirlenir. Bir diğer cam balkon fiyatlarını etkileyen unsur seçim yaptığınız cam renkleri, profil renkleri, menfez ve kombi deliklerin olup olmayacağı veya alt yada üst kısımda sabit alan yapılacak, cam balkon için plise perde isteniyor mu gibi istekler belirlendikten sonra hepsi hesaplanarak cam balkon fiyatları belirlenmiş olur.