Otomatik Tavanli Kış Bahçesi

Otomatik Pergole Açılır Tavan

Pergole otomatik açılır tavan sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar pergole ile kapatılabilmektedir.

Pergole otomatik açılır tavan sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergole tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz . Böylece kış aylarında da pergole tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Kapalı Çatı Kış Bahçesi

Shingle Çatı Kaplamalı Kış Bahçesi

Kapalı çatı kış bahçesi sistemi, güneş ışınlarından korunmak, kış ve yaz aylarında yalıtım özelliği sağlaması için yapılan sistemdir. Çatı sistemi yapıldıktan sonra alt tavan bölümünü sizlerin zevkinize göre ister, alçıpan, ahşap lambiri, alüminyum kaplama, özel asma tavan sistemleri uygulanabilir.

Kapalı çatı kış bahçesi, villa sahanlık, balkon kapama, teras kapama, villa özel alan uygulamalarında, bina arka bahçe kapama alanlarında uygulanabilir.

Cam Çatılı Kış Bahçesi

Özel Yalıtımlı Sabit Cam Çatılı Sistem

Cam çatılı kış bahçesi sistemlerinde özel yalıtımlı camlar kullanılır. Yapılan çatı karkas üzerine alüminyum cephe sistemli porfiller giydirilerek kaplanır. Kullanılan camlar temperli ve lamine cam özellikli olup, darbelere ve kırılmalara dayanıklıdır. Kış ve yaz aylarında yalıtımı sayesinde kışın sıcak yazın serin tutar.

Teras Kış Bahçesi

Teras bölümü evimizin aslında en özel bölümüdür. Günün tüm stresini ve yorgunluğunu attığımız ve kendimizi iyi hissettirmek için vakit geçirdiğimiz alanlardan biridir.

Teras bölümünde en önemli kısım manzaranın kapanmaması ve manzaranın keyfini çıkarmaktır. Manzaranın kapanması için en uygun sistem katlanır cam balkon modelleridir. Güvenlikli cam sistemi ile hem soğuk, su ve kar gibi dış etkenlerden koruyarak terasın manzara keyfini çıkarmanıza imkan tanır.

Uygun Fiyatlar

DEKOFUAR tüm malzemeleri direkt fabrikasından temin eder. Tüm ustalar kendi bünyesinde çalışan personelidir.

Ödeme Kolaylığı

Her şeyden önce DEKOFUAR, size Cam Balkon Sistemlerini paket olarak sunar ve anahtar teslimdir. Bu paketler dâhilindeki ücretleri size taksitlendirme imkânı sunar.

Dekoratör Desteği

Size atadığımız uzman ekibimiz cam balkon uygulama boyunca tüm süreçte sizin yanınızda.

iphone 2

iphone 2

Tasarım ve Fikir Desteği

Uzman ekibimiz cam balkon modelini seçerken, sizlere yeni trendler hakkında fikirleri sunacaktır.

Uygulama ve Montaj

Ustalarımız, uzman ekibin gözetiminde uygulama gerçekleştirdiği için siz, ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Zamanında Teslim

Cam Balkon ile ilgili size hangi tarih verilirse söylenen günde ve saatte işleriniz bitmiş şekilde eviniz teslim edilir.

DEKOFUAR Ekibi Yanınızda.

En İyisini & Beraber Seçelim.

Alanında uzman keşif ekibimizle, balkon veya mağalarınıza en uygun cam balkon sistemlerini seçmenizde yardımcı oluyor. Cam balkon yapılacak alanın büyüklüğü, yapısı kullanım amacına göre sizleri bilgilendiriyoruz.

Image
Tüm Projelerimiz İçin Tıklayın