WhatsApp Canlı Destek Hemen Ara İntagram'danTakip Et

Kış Bahçesi Modelleri.

Kış bahçesi, kullanıcılara sağlamış olduğu avantajlar ve güzellikler ile hayatımızda önemli bir yer almaktadır.

Otomatik Tavanli Kış Bahçesi

Otomatik Pergole Açılır Tavan

Pergole otomatik açılır tavan sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar pergole ile kapatılabilmektedir.

Pergole otomatik açılır tavan sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergole tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz . Böylece kış aylarında da pergole tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Kapalı Çatı Kış Bahçesi

Shingle Çatı Kaplamalı Kış Bahçesi

Kapalı çatı kış bahçesi sistemi, güneş ışınlarından korunmak, kış ve yaz aylarında yalıtım özelliği sağlaması için yapılan sistemdir. Çatı sistemi yapıldıktan sonra alt tavan bölümünü sizlerin zevkinize göre ister, alçıpan, ahşap lambiri, alüminyum kaplama, özel asma tavan sistemleri uygulanabilir.

Kapalı çatı kış bahçesi, villa sahanlık, balkon kapama, teras kapama, villa özel alan uygulamalarında, bina arka bahçe kapama alanlarında uygulanabilir.

Cam Çatılı Kış Bahçesi

Özel Yalıtımlı Sabit Cam Çatılı Sistem

Cam çatılı kış bahçesi sistemlerinde özel yalıtımlı camlar kullanılır. Yapılan çatı karkas üzerine alüminyum cephe sistemli porfiller giydirilerek kaplanır. Kullanılan camlar temperli ve lamine cam özellikli olup, darbelere ve kırılmalara dayanıklıdır. Kış ve yaz aylarında yalıtımı sayesinde kışın sıcak yazın serin tutar.

Teras Kış Bahçesi

Teras bölümü evimizin aslında en özel bölümüdür. Günün tüm stresini ve yorgunluğunu attığımız ve kendimizi iyi hissettirmek için vakit geçirdiğimiz alanlardan biridir.

Teras bölümünde en önemli kısım manzaranın kapanmaması ve manzaranın keyfini çıkarmaktır. Manzaranın kapanması için en uygun sistem katlanır cam balkon modelleridir. Güvenlikli cam sistemi ile hem soğuk, su ve kar gibi dış etkenlerden koruyarak terasın manzara keyfini çıkarmanıza imkan tanır.

Uygun Fiyatlar

DEKOFUAR tüm malzemeleri direkt fabrikasından temin eder. Tüm ustalar kendi bünyesinde çalışan personelidir.

Ödeme Kolaylığı

Her şeyden önce DEKOFUAR, size Kış Bahçesi Sistemlerini paket olarak sunar ve anahtar teslimdir. Bu paketler dâhilindeki ücretleri size taksitlendirme imkânı sunar.

Dekoratör Desteği

Size atadığımız uzman ekibimiz Kış Bahçesi uygulama boyunca tüm süreçte sizin yanınızda.

iphone 2

iphone 2

Tasarım ve Fikir Desteği

Uzman ekibimiz Kış Bahçesi modelini seçerken, sizlere yeni trendler hakkında fikirleri sunacaktır.

Uygulama ve Montaj

Ustalarımız, uzman ekibin gözetiminde uygulama gerçekleştirdiği için siz, ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Zamanında Teslim

Kış Bahçesi ile ilgili size hangi tarih verilirse söylenen günde ve saatte işleriniz bitmiş şekilde eviniz teslim edilir.

Kış Bahçesi

Kış bahçesi size 4 mevsimin tadını çıkarmanızı sağlayan 4 tarafı ve çatısı kapalı, keyifle çayınızı ve kahvenizi yudumlarken manzaranın tadını çıkarmanızı sağlayan sistemdir. Kullanım, alan ve zemin yapısına göre en uygun kış bahçesi modellerini seçmenize yardımcı oluyoruz.

Kış bahçesi modelleri kullanım, zemin ve alana göre zengin sistem çeşitliğine sahiptir. Kış bahçesi modelleri ile ilgili örnek vermek gerekirse, cam çatılı sistemleri, cam detay kış bahçesi, kelebek çatılı çardak tarzı, açılır tavan sistemi gibi birçok model ve seçenek bulunmaktadır. En doğru modeli seçmek bulunduğu alan ve kullanım ile ilgili verimli olabilecek kış bahçesi modelini seçme konusunda yardımcı oluyoruz.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları alan ölçüsü, seçilen modele göre değişir. Kış bahçesi fiyat hesaplamalarında metrakare olarak hesaplanır. Kış bahçesi fiyatlarını öğrenmek için öncelikle yapılacak alanın ölçüsü, yükselik ölçüsü, kullanılacak malzeme türü, nasıl bir model ve renk isteniyor belirlemeniz gerekir. Siz hayalinizdeki kış bahçesini belirledikten sonra bizlere ölçüleri ve modeli whatsapp üzerinden göndererek kış bahçesi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.