WhatsApp Canlı Destek Hemen Ara İntagram'danTakip Et

Benim Mutfağım

Mutfak tadilatı doğru bir şekilde planlandığında harika ve eğlenceli bir sürece dönüşür. İster yeni mutfağınızı ister eski mutfağınızı yenilemek isteyin, profesyonel bir ekiple tüm mutfak tadilat işleriniz rahat ve huzurlu bir şekilde ilerler.

image

A'dan Z'ye Komple Mutfak Tadilatı

Mutfak Yenilemek ya da Mutfak Dolabınızı Değiştirmek İstiyorsunuz.İyi Bir Firma Nereden Bulurum Diye Düşünüyorsanız"
Doğru Yerdeniz.

Uygun Fiyatlar

DEKOFUAR tüm malzemeleri direkt fabrikasından temin eder. Tüm ustalar kendi bünyesinde çalışan personelidir.

Ödeme Kolaylığı

Her şeyden önce DEKOFUAR, size mutfak tadilatını paket olarak sunar ve anahtar teslimdir. Bu paketler dâhilindeki ücretleri size taksitlendirme imkânı sunar.

Dekoratör Desteği

Size atadığımız mimar ya da dekoratörümüz mutfağınızın tadilatı ve dekorasyonu boyunca tüm süreçte sizin yanınızda.

iphone 2

Tasarım ve Fikir Desteği

Mimarlarımız ya da dekoratörlerimiz mutfağınızı tasarlarken sizlere yeni trendler hakkında dekorasyon fikirleri sunacaktır.

Uygulama ve Montaj

Ustalarımız dekoratörümüzün ya da mimarımızın gözetiminde tadilatı gerçekleştirdiği için siz, ayrı ayrı ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Zamanında Teslim

Mutfağınızın tadilatı ile ilgili size hangi tarih verilirse söylenen günde ve saatte işleriniz bitmiş şekilde eviniz teslim edilir.

Mutfak Tadilatı

Mutfak yenileme için yapmanız gereken en önemli şey iyi bir planlama ve projedir. Planlamanın amaçı bütçe ayarlaması, yapmak istediğiniz değişikliklerin bir listesi, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun mutfak modeli, yer değişmlerinin belirlenmesi mutfak tadilatı için önemli planlama öncelikleridir. Bu süreçte Dekofuar olarak uzman ekiplerimiz sizlerin istek ve talepleriniz doğrultusunda mutfağınızı projelendirir.

Mutfak Tadilatı Fiyatları

Dekofuar olarak mutfak tadilatı fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Öncelikle standart bir mutfak tadilatı fiyatı şu kadar tutar, standart mutfak fiyatları şu fiyat gibi yanıltıcı ve etik olmayan bir politika izlemek istemiyoruz. Çünkü standart bir mutfak veya tadilat yoktur.

Mutfak tadilatı fiyatları, ölçüler, renk ve model seçimleri, malzeme seçimleri, tezgah ve seramik seçimleri, alt yapı durumları gibi birçok etken faktör mutfak tadilatı fiyatlarında değişimlere neden olur.

Mutfak Tadilatın Ortalama Fiyatları Belirlenebilir mi?

Evet, mutfak tadilatı için ortalama bir fiyat çalışması yapılabilir. İstediğiniz model, renk, ölçü ve istediğiniz değişimleri bizlere whatsapp üzerinden göndererek mutfak tadilatınızın ortalama bir fiyat çalışması yapılarak sizlere sunulabilir. Sizlere sunulan mutfak fiyatların gene detaylara girilince değişeceğini unutmayın.